Responsywny Web Design

Printee jest lubelską agencją kreatywną dostarczającą świeżych i funkcjonalnych rozwiązań dla biznesów chcących wzrastać na rynku online. Skupieni na rezultatach, wykorzystujemy nasze techniczne umiejętności i znajomość rynku aby sprostać Twoim cyfrowym celom. Niezależnie od tego czy chcesz jak najlepiej zaprezentować swoja firmę w internecie, czy rozpocząć lub zwiększyć sprzedaż w swoim esklepie, specjaliści i graficy z Printee pomogą Ci w realizacji tych celów.

Projektujemy
Programujemy
Promujemy
Pomagamy
artofwealth s

Strony Internetowe

W Printee specjalizujemy się w tworzeniu niepowtarzalnych stron internetowych, które dostarczają Twój przekaz szybko, jasno i efektywnie. Przez lata projektowania i programowania stron internetowych nauczyliśmy się, że dla naszych klientów sukces oznacza produkt wysokiej jakości, który działa prawidłowo i jest dostarczony na czas oraz w uzgodnionej cenie. Wszystko co robimy jest wyjątkowe i zbudowane stosownie do specyfiki Twojego biznesu, rynku i klienta docelowego.

Sklepy Internetowe

Niezależnie od tego, czy własnie rozwijasz mały biznes, czy prowadzisz dużą firmę z punktami sprzedaży, nasze doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań ecommerce na stronach internetowych jest bezkonkurencyjne. Tworzymy platformy ecommerce na zamówienie, obsługujące płatności online, takie jak PayU, PayPal, zaawansowaną konfigurację produktów wraz z atrybutami i wariantami, listę życzeń klientów, integracje z oprogramowaniem zewnętrznym, np. z porównywarkami cen lub systemami do prowadzenia księgowości.

ortosun

Jeśli masz nowy projekt w zamyśle, który możemy wspomóc naszą wiedzą i doświadczeniem, skontaktuj się z nami!